Takipçi Merkezi nasıl çalışır?

2017 yılından beri hizmet veren Türkiye'nin en popüler sosyal medya bayilik paneli TakipciMerkezi.net, 2.000'in üzerinde aktif kullanıcı ile SMM Panel hizmetleri vermektedir. Ücretsiz üye olun; Instagram, Twitter, TikTok, Youtube, Facebook, Discord, Spotify, Telegram, Google ve Twitch gibi sosyal medya platformları için takipçi, beğeni, izlenme ve yorum gibi hizmetleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Panelimize sipariş vermeye başlamak ister misiniz? Bu 3 kolay adımı izleyin.


1- Kayıt olun


Öncelikle oturum açmak için bir hesabınızın olması gerekir, ardından kontrol panelini görebilirsiniz. Kaydolmayı kolaylaştırıyoruz ve bu basit formu doldurabilirsiniz. Merak etmeyin tüm bilgileriniz bizimle güvende. Bilgilerinizi başkaları ile paylaşmıyoruz.


Kayıt olmak için tıklayın.


2- Bakiye ekleyin


Hesabınıza para eklemeniz gerekir. Para yatırma işlemi kolay ve güvenlidir. Sizin için birçok ödeme kalanımız var. Para yatırmak için lütfen “https://takipcimerkezi.net/addfunds” adresini ziyaret edin veya menüden “Bakiye Ekle” seçeneğini seçin.

3- Sipariş oluşturun


Hesabınızda bakiye ekledikten sonra, artık sipariş verebilirsiniz, Kategori kısmından istediğiniz kategoriyi seçin, Servis kısmından kullanmak istediğiniz servisi seçin, Link kısmına açıklamalarda belirtildiği şekilde kullanıcı adı veya gönderi linki girin, Miktar kısmına satın almak istediğiniz miktarı girin ve sipariş oluştur butonuna basın. Tüm hizmet ve fiyatları görmek için “https://takipcimerkezi.net/services” adresini ziyaret edebilirsiniz.