Ana Sayfa / Youtube / YouTube Hikaye Özelliği Geliyor
YouTube Hikaye Özelliği Geliyor
youtube hikaye özelliği

YouTube Hikaye Özelliği Geliyor

YouTube instagram gibi hikayeleri daha çok kullanıcının hizmetine açtı. Bu, hikayeler özelliği geçen seneden beri youtuberlar tarafından test edilen bir özellik.

10.000 ve daha fazla abonesi olan kullanıcılara açılacak olan bu yeni özellik, tüm youtube kullanıcıları tarafından görüntülenebilecek mobil uygulamada kullanılan hikaye özelliğini kısa süre içerisinde yayınlayabilir.Kısa bir süre önce bir hikaye paylaşımı yapan youtuber’ın videosunu izlerken hikayesi de “Profil” çubuğun da otomatik olarak görünecek.

Ayrıca abonelerin ana ekranlarının üst kısmında bir görsel görünecek. YouTube, bu özellik ile birlikte Instagram ve Snapchat gibi hikayeler için özel içerik oluşturma araçlarını da sunacağa benziyor.

YouTube Hikaye Özelliği Geliyor
Youtube Hikaye Özelliği

YouTube Hikayeleri’nin başka Hikayeler’den Farkı 

Bu özelliği kullanmak için şart olan 10 K’lık sınırın dışında, YouTube diğer platformlara göre 24 saat olan hikaye görünme süresini 1 haftaya çıkarmış durumda.

Bu nedenle içerik oluşturucular, yayınladıkları yayın tarihinden 7 gün sonrasına kadar etkili olabilecek içerikler oluşturmalıdır.
Bizde merakla youtube hikaye özelliğinin biran önce tamamen aktif olmasını bekliyoruz.

Not: Unutmayın ki Youtube Hikaye paylaşabilmek için 10.000 abone sınırını geçmiş olmalısınız aksi halde youtube hikaye paylaşımı yapamazsınız.

Sizin için seçtiğimiz Yeni YouTuber kamerası: DJI Osmo Pocket (Video) yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konu

YouTube İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır ?

YouTube İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır ?

YouTube İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır YouTube video paylaşım ağlarının en üstte gelen platformu olduğunu bilmeyenimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir