Ana Sayfa / Twitch

Twitch

Twitch, günümüzde bireysel oyuncuların ve oyun şirketlerinin canlı yayın yapabilmesi için hizmet veren platformdur. Twitch kullanarak oyuncu topluluğuna canlı yayın yapabilirsiniz. Yaptığınız canlı yayınları kaydedebilir tekrardan izlenebilmesini sağlayabilirsiniz. Bizde bu kategorimizde Twitch Abone Hilesi, Twitch İzlenme Hilesi ve Twitch Takipçi Hilesi gibi konu başlıkları ile birlikte Güncel Haberleri sizlere sunacağız.
İnsanlar neden Twitch yayını izler ve Twitch Canlı Yayın nasıl yapılır gibi sorularında cevaplarını bulabileceğiniz bu kategorimizde aklınıza takılan tüm sorularınızı da yorum ile bizlere iletebilirsiniz.

Twitch.TV Nedir? Twitch Ne İşe Yarar?

Twitch.TV Nedir? Twitch Ne İşe Yarar?

Twitch 2011 senesinde Justin TV’nin kurucuları tarafından yayına başlayan, daha sonra Amazon tarafından 970 milyon dolara satın alınan, oyunculara oyun oynadıkları sırada bunu canlı olarak sunma olanağı tanıyan dünya çapında bir oyuncu platformudur. İnsanlar canlı oyun yayınları yaparak hem kendileri gibi insanlarla tanışabilir hem de abonelik sistemiyle para kazanabilirler. Ancak …

Devamı »