Ana Sayfa / Snapchat / Snapchat Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Snapchat Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Snapchat fotoğraf paylaşımı yapılabilen sosyal medya platformlarında en yüksek kullanıcı sayısına sahip olan uygulamadır. Bu yüzden gün içerisinde çok fazla fotoğraf paylaşımı olmaktadır. Bu yüzden izlediğiniz kişilerin paylaştığı resimleri kaydetmek isteyebilirsiniz. Ancak Snapchat uygulamasının en bilinen özelliği bir paylaşımın ekran resmini aldığınızda karşı tarafa fotoğrafı ekran görüntüsü olarak aldığınız konusunda bildirim gitmektedir. Bu yazıdan snapchat gizli ss nasıl alınır? sorusunun yanıtını vereceğiz.

Snapchat Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Snapchat Gizli SS Nasıl Alınır

Snapchat Ekran Resmi Nasıl Alınır?

Telefonlarınızda ekran görüntüsü alırken kullandığınız tuş kombinasyonları ile Snapchat uygulamasında ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ancak snapchat’te ekran fotoğrafı almanın birkaç yolu vardır. Bunlar basit bildirim göndermeden yapabileceğiniz ancak bazıları oldukça kalitesiz olan yollardır.

İlk olarak fotoğrafı kayıt ederken bildirim gitmesin istiyorsanız elinizde 2 adet telefon olmak zorunda. Bir telefondan ekran görüntüsünü almak istediğiniz resmi diğerinden de kamerayı açarak resmin fotoğrafını çekebilirsiniz. Bu resimlerde görüntü kalitesi oldukça düşük olmaktadır. Zira bir telefonun ekranı başka bir telefonla çekerken ekran yansıma yapacaktır.

Snapchat’te Ekran Görüntüsü Alırken Bildirim Gitmemesi Mümkün mü?

Ekran görüntüsünü gizli olarakta alabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken uygulamaya girmek ve almak istediğiniz resimi bir sefer görüntülemek. Hemen peşinden uygulamayı tam olarak arka planda çalışır vaziyette bırakarak telefonunuzu uçak moduna almanız gerekmektedir. Telefonunuz uçak modundayken tekrar programa girerek resmin ekran görüntüsünü çekebilirsiniz. Uçak modunu kapatmadan Snapchat uygulamasını tamamiyle kapatmanız gerekmektedir. Hemen peşinden uçak modundan çıkabilirsiniz. Bu şekilde karşı tarafa bildirim gitmeden ekran fotoğrafını almış olacaksınız.

Profilimde ki Fotoğraflarım Gizli Bir Biçimde Alınabilir Mi?

Ne yazık ki alınabilir. Aynı yollar size de uygulanabilir ve bu yolları anlamanın bir yolu yoktur. Bunlar dışında gizli fotoğraf almak için bir hayli yol vardır ancak fotoğrafların görüntü kalitesi oldukça düşmektedir. Fakat hesabınız gizli hesap ve yalnızca sizin izlediğiniz kişiler hesabınızı görebiliyorsa sadece onlar paylaşımlarınızı görebilir ve alabilir. Sizin takibe müsaade etmediğiniz kişiler paylaşımlarınızı bile göremez. Aynı şekilde siz de sadece izlediğiniz kişilerin fotoğraflarını alabilirsiniz. İzlemediğiniz kişilerde gizli ekran fotoğrafı alma gibi bir vaziyet olmamaktadır.

Sizin için seçtiğimiz Ücretsiz İnstagram Video İzlenme Servisimiz AÇILDI yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konu

Yeni YouTuber kamerası: DJI Osmo Pocket (Video)

Yeni YouTuber kamerası: DJI Osmo Pocket (Video)

Yeni duyurulan DJI Osmo Pocket kamera, 3 eksenli titreşim engelleme, 4K video ve fotoğraf çekebilme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir