Ana Sayfa / İnstagram / İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme
İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme
İnstagram Hesap Ekleme

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme

Sosyal medya platformunun bir uygulaması olan İnstagram, Daima yeni güncellemeler getirmekte ve güncellemelerin birisi olan bir den fazla hesap kullanmak oldukça uzun süredir ilgi ile beklenmekteydi. Hesap ekleme işlemi, bir den çok hesabı olan kişilerin bir hesaptan çıkış yapmadan başka hesabını da açmasına yarıyor. Birden .ok hesap aktif olarak kullanıyor ve bu şekilde hem vakit kaybından hem çıkış yapmaktan kurtulmuş olunuyor. İnstagram bu güncellemesini uzun bir süre önce yaptı ve bütün android ve İos telefon kullanıcıları bu güncellemeden yararlanabiliyor. Peki İnstagram’da Başka Hesap Ekleme Nasıl Yapılır? İnstagram’da hesap ekleme işlemi yapmak isteyen kişiler bunu basitçe yapabilirler. Bunun için şart olan şey, kişinin bizzat hesabına girerek, köşede bulunan isminin üzerine tıklamak ve hesap ekle seçeneğini seçmektir. Bunun yanında ayarlar kısmına gelerek sayfanın sonunda bulunan kısımdan hesap ekle seçeneği seçilebilir ve hesap profili girilerek ikinci bir hesap açılabilir.İnstagram’da Hesaplar Arası Geçiş Nasıl Yapılır ?

Hesap ekleme işlemi yapıldıktan sonra, hesaplar arası geçiş yapmak isteyen kişiler, hesabı ekledikleri kısımdan başka hesaba geçiş yapabilirler. Profile girerek hesap değiştirme işlemi yapılır. Ayrı olarak Instagram ayarlar kısmına gelebilir ve buradan geçiş yapmak istedikleri hesaba geçiş yapabilirler.

İnstagram’da Birden Fazla Hesap Ekleme
instagrama hesap ekleme

Instagram’da En Çok Kaç Hesap Aynı Anda Kullanılır ?

Hesap ekleme özelliği geldikten sonra çoğu şahıs bu özelliği kullanmaya başlamıştır. Ancak çok Çok hesabı olan kişiler, bütün hesaplarını etken olarak kullanamazlar bu yüzden sadece 5 Adet hesabın açılması mümkündür. 5 taneden Çok hesap eklemek olası değildir. Hesap ekleyecek olan kişiler sadece 5 hesap açabilir, fazlası için başka hesaplardan çıkış yapmak gerekir.

Eklenen Hesaplardan Nasıl Çıkış Yapılır ?

Instagram’a girerek hesap ekleyen kişiler istedikleri hesaptan çıkış yapabilirler. Bunun için çıkış yapmak istedikleri hesaba geçiş yapabilir ve profil ayarlarına girerek çıkış yapabilirler. Çıkış işlemini henüz kısa tutmak isteyen kişiler, bizzat profillerine girebilir ve profilde yer alan ayarlar kısmında istedikleri hesaptan çıkış yapma seçeneğini seçebilir veya bütün hesaplardan çıkış yapabilirler.

Sizin için seçtiğimiz İnstagram’da Takip İsteği Gönderdiğim Kişileri Nasıl Bulurum yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konu

İnstagram alışveriş özelliği yenileniyor

İnstagram alışveriş özelliği yenileniyor

Instagram alışveriş özelliği, Haziran ayında duyurulmuştu. Özelliğe göre işletmeler ürünlerini satmak için bir sıra kolaylıklara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir