Ana Sayfa / İnstagram / İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır?
İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır?
İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Silme

İnstagram Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Kapatılır?

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Instagram, gün geçtikçe kullanıcı sayısını daha da arttırıyor. Sunduğu hizmetlerle kullanıcılarını fazlasıyla hoşnut etmeyi beceren sosyal medya platformu İnstagram, yeni güncellemeler ile insanları şaşırtmayı başarıyor. Özellikle genç kitlenin dikkatini çekmeyi başaran platform, mobil aletlerin vazgeçilmez uygulamalarından biri haline geldi. Hemen-hemen her telefonda olan programın seveni kadar bu programdan hoşnut olmayanların sayısı hiçte az değil. Instagram Silme / Instagram Kapatma özelliği de bir hayli kullanıcı tarafından bilinmese de oldukça araştırılan bir konu.
Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme, Kapatma ve dondurma işlemlerini herkes bilmese de tüm kullanıcıların işine yarayabilecek özelliklerdir. Bu işlem sandığınız kadar zamanınızı almayacaktır. Yalnızca ihtiyaç duyulan adımları izleyerek kolay bir şekilde istemediğiniz hesabınızdan kurtulabilirsiniz. Şayet Instagram’da gerektiğinden fazla zaman harcadığınızı düşünüyorsanız, bu özellik tamda size göre. Fakat hesabınızı kalıcı olarak silmek yerine geçici kapatmayı da deneyebilirsiniz.

İstediğiniz anda ara verdiğiniz Instagram’a yeni bir hesap açmadan erişebilirsiniz.Bu işlemlerin uygulama üzerinde yapılamayacağını da bilmenizde yarar var. Instagram silme işlemi için siteye giriş yapmanız gerekir. Karşınıza çıkan “Hesabını Neden Siliyorsun?” sualini kendinize uygun olan şıkla cevap verdirin ve şifrenizi yine girin. Hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine tıkladığınız vakit neticeye erişeceksiniz.

Şayet değişik bir hesabı silmek niyetindeyseniz, hesabımı sil sayfasında sağ üst köşede bulunan kullanıcı yerine tıklayarak çıkış yapı seçin. Silmek istediğiniz hesaba giriş yaparak aynı direktifleri tekrarlayın.
Hesabınızı Tamamen Silmek İçin: https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Hesabınızı Geçici Olarak Kapatmak İçin: https://www.instagram.com/accounts/edit/

Sizin için seçtiğimiz Twitter Bildirimleri Nasıl Kapatılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Konu

İnstagram alışveriş özelliği yenileniyor

İnstagram alışveriş özelliği yenileniyor

Instagram alışveriş özelliği, Haziran ayında duyurulmuştu. Özelliğe göre işletmeler ürünlerini satmak için bir sıra kolaylıklara …

2 yorum

  1. Geçici olarak kapatınca şifreyi unutursak nasıl açabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir