Ana Sayfa / Instagram Scriptleri / Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Scripti İndir
Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Scripti İndir
instagram gönderi indirme scripti

Instagram Fotoğraf ve Video İndirme Scripti İndir

Bu yazımızda instagramda paylaşılan tüm fotoğraf ve videoları indirebileceğiniz bir php script sunacağız. Öncelikle belirtmek isterim ki bu script normal şartlarda ücretli bir İnstagram Downloader olarak geçer.
Biz sizlere bu scripti daha önce satın almış olan arkadaşımızdan temin ettiğimiz versiyonunu ücretsiz indtagram gönderi indirici olarak sunuyoruz.

Instagram fotoğraf ve video indirme scripti nasıl kurulur?

Öncelikle aşağıda bulunan indirme butonuna basarak scripti indiriniz. Ardından tüm dosyaları sunucunuza yüklemeniz yeterlidir. Bunun dışında instagram fotoğraf ve video indirici için yapmanız gereken tek ayar index.html içerisinde bulunan yazıları kendinize göre değiştirmektir. Bu konu ile alakalı sorun yaşarsanız yorum olarak belirtmeniz halinde sizlere yardımcı olabiliriz.

Instagram fotoğraf ve video indirme nasıl yapılır?

Örnek olarak takipcimerkezi.net sitesinde bulabileceğiniz Instagram Gönderi İndirme sitesine giriniz. Ardından burada indirmek istediğiniz gönderinin linkini yapıştırarak indir butonuna basınız. Kısa bir süre bekledikten sonra indirmek istediğiniz gönderiniz ekranda belirecektir bu gönderiye sağ tık yapıp farklı kaydet demeniz halinde gönderinizi indereceğiniz yeri seçerek indirebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir konu var gizli olan instagram profillerinden indirme yapılamamaktadır.

DEMOİNDİR

Sizin için seçtiğimiz Instagram SMM Panel Scripti yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir