Ana Sayfa / Facebook / Facebook’un çöpçatanlık uygulaması

Facebook’un çöpçatanlık uygulaması

Facebook’un çöpçatanlık uygulaması

Facebook, F8 Geliştirici Konferansı’nda kullanıcılarının beğenisine sunduğu çöpçatanlık uygulamasını test etmeye başladı. Uygulama yakında herkesin beğenisine sunulacak gibi duruyor.

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformu Facebook, kullanıcıları birbirine önerecek ve iletişime geçmelerini sağlayacak çöpçatanlık uygulamasını çalışanları ile test etmeye başladı.

Test aşamalarının başladığı açıklandıktan sonra uygulamanın görüntüleri basına sızdırıldı. Duyurulduktan tam olarak iki ay sonra test edilmeye başlanan uygulamayla alakadar sızdırılan bilgi ve görüntüler, bir Facebook çalışanı tarafından doğrulandı.

Facebook’un çöpçatanlık uygulaması

Peki bu uygulama nasıl çalışacak?

Çöpçatanlık özelliğini kullanmak üzere oluşturulan profiliniz, listenizdeki kişilerden saklı olacak ve isteğe bağlı olarak ortak arkadaşlar görüntülenebilecek.

Kullanıcının cinsiyeti, eşleştirilecek-önerilecek kişilerin cinsiyeti ve Belde gibi Esas profil olacak. Facebook’un Yepyeni uygulamasında eşleşen iki şahıs arasında buz kırıcı işlevi görecek olan bir konferans başlatıcı da bulunacak. Bu, iki kullanıcının da daha çabuk karşılıklı açılmalarını sağlayacak.

daha uygulamanın tam olarak Ayrıntılı kullanımı açıklanmamış olsa da, böyle bir özelliğin harbiden de gümbür gümbür geldiğini dile getirebiliriz. Bakalım uygulama, yayınlandıktan sonra beklenilen ilgiyi görebilecek mi?

Benzer Konu

Facebook Gruplarından Toplu Halde Nasıl Çıkılır

Facebook Gruplarından Toplu Halde Nasıl Çıkılır

Sürekli olarak facebook gruplarına üye oluyorsanız ilerleyen zamanlarda bu durum can-sıkıcı bir hale gelebilir. Çünkü gruplardan paylaşılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir